ПН-НД з 10:00 до 21:00

Оплата і доставка

Доставка:

Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставки. У свою чергу, ми намагаємось скоротити час доставки замовлень до мінімуму. Замовлення прийняті до 10 ранку зазвичай доставляються того ж дня (поки що тільки для Києва). Замовлення прийняті пізніше доставляються Києвом наступного робочого дня, решти регіонів до 3-х робочих днів. У будь-якому разі, після оформлення замовлення на сайті з Вами зв'яжеться наш менеджер та повідомить Вам усі деталі доставки.

Самовивоз:

Доставка з пункту самовивезення безкоштовна! Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 7

Наша служба доставки

Доставка кур'єром здійснюється по м. Києву з 10:00-19:00 до під'їзду. Вартість доставки по м. Києву погоджується з менеджером та залежить від відстані. Перед доставкою кур'єр попередньо зателефонує з вами! Сплатити замовлення ви зможете готівкою нашому кур'єру. Кур'єр обов'язково видасть вам товарний чек.

Доставка компанією "Delivery"

При доставці компанією "Delivery" ваше замовлення буде надіслано наступного дня після замовлення. Доставка займає від 1 до 3 днів. Оплата здійснюється на карту Приват банку. Зверніть увагу! Даний спосіб доставки є найвигіднішим для Вас, тому що у нашого магазину знижка 10% на перевезення. Замовлення зберігається на складі трохи більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад! Отримати замовлення може лише людина, зазначена у транспортній декларації як одержувач. При собі потрібно обов'язково мати посвідчення особи!

Доставка компанією Нова Пошта

Доставка кур'єром по Україні або до складу компанії "Нова Пошта". При доставці компанією "Нова Пошта" ваше замовлення буде відправлено наступного дня після замовлення. Доставка займає від 1 до 3 днів. Оплачувати замовлення ви будете  перед відправкою. Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на складі не більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад! Отримати замовлення може лише людина, зазначена у транспортній декларації як одержувач. При собі потрібно обов'язково мати посвідчення особи!

Способи оплати

Готівковий розрахунок

Оплата здійснюється готівкою. Даний вид оплати можливий при самовивезенні та доставці нашою службою. Після оплати, вам обов'язково віддадуть товарний чек.

Безготівковий розрахунок

  • ФОП (платник єдиного податку)
  • ПП (приватне підприємство - платник ПДВ, податку на прибуток на загальних підставах)

Оплата післяплатою

Оплата здійснюється на момент одержання товару. Даний вид сплати можливий для доставки тільки нашою машиною (в межах Києва)