ПН-НД з 10:00 до 21:00

Обладнання для залів

Оберіть підкатегорію

Заняття будь-яким видом спорту має бути організовано у спортивному залі з урахуванням максимальної безпеки учасників тренувань. Тут важливо все, починаючи від матеріалу, з якого зроблено підлогу до справності інвентарю та якості екіпірування. Обладнання для спортзалу в повному обсязі можна придбати в нашому інтернет-магазині, залишивши заявку нашим менеджерам за телефоном або онлайн.

Асортимент

У великому каталозі на сайті sportko.com.ua представлені товари українського виробництва та американської фірми Everlast. У нас можна купити:

Компанія «Sportko» є найбільшим виробником та офіційним постачальником матів та татами. Вироби мають чудову амортизацію, зручну, нековзна поверхню і перевірену довговічність. Вони мають різний ступінь твердості та пружності для досягнення необхідних результатів. Для ударних видів спорту виробляються твердіші мати-татами. У них не вязнуть ноги. Для виконання кидків тата робляться більш м'якими. Це дозволяє знизити шкоду від падіння. В асортименті інтернет магазину є шведські стінки. Це цілі тренувальні комплекси, створені для дітей та дорослих. Їхньою перевагою є те, що можна робити вправи не виходячи із приміщення у зручний час. Спортивний комплекс Sportko СК-111 вдало укомплектований пристроями для тренування різних м'язових груп. За допомогою турників професіонали та любителі зможуть відточити спритність, набути сили та краси рухів. Ми пропонуємо різні моделі, які зручно прикріплювати на стіну, стелю або окрему конструкцію. Клітини Октагон різного діаметру та боксерські ринги допоможуть відточити майстерність бою та досягти перемог. При необхідності, у Спортку можна замовити ремонт рингу чи клітки. Заміна пошкоджень обійдеться дешевше, ніж придбання нового виробу.

Наші переваги та досвід

Компанія SPORTKO є не тільки продавцем, а й виробником спортивного обладнання та екіпірування для тренувань як професіоналів, так і любителів. Наша продукція має постійний попит у покупців, тому що ми випускаємо товари високої якості. Досягти результатів допомагають відгуки користувачів нашої продукції, які ми детально вивчаємо. Обладнання для спортзалів незмінно затребуване на змаганнях українського та європейського класу. Нашу продукцію використовують на чемпіонатах з дзюдо, боксу, карате, тайського боксу, тхеквондо. Також наші вироби купують для тренувань воїнів української армії. Ми забезпечуємо необхідними для тренувань товарами приватні, комерційні та некомерційні організації. У виробництві використовуються лише якісні матеріали, міцні та еластичні, що не мають сторонніх запахів. Всі шви виробів добре прошиті, що збільшує термін їхньої служби. Наші фахівці працюють на випередження та виключення можливих дефектів.

Де придбати обладнання для спортзалу?

В інтернет-магазині Спортко ви купите все й одразу. Обладнання для тренажерного залу в Україні, вироблене нашою компанією, доставляється в будь-яке місто країни в короткий термін. Причому всі товари будуть незмінно високої якості, а ціна доступна. Для оптових покупців встановлено систему вигідних знижок. Звертайтесь, телефонуйте зараз!