ПН-НД з 10:00 до 21:00

Боксерський ПРОФЕСІЙНИЙ SPORTKO 6х6х1м канати 5х5м

 • Розмір помосту: 600 см. х 600 см.
 • Висота помосту: 100 см.
 • Розмір поля за канатами: 500 см. х 500 см.
 • Кількість канатів: 4 набік.
 • Канати натягнуті на висоті нижній 400 мм; Другий 710 мм; Третій 1020 мм; Четверта 1320 мм.
 • Колір: білий, синій, червоний.
 • Мати: 2 см.
 • Покриття рингу: армована ПВХ тканина.
 • Чохли стовпів, канатів, розтяжок: армована ПВХ тканина.

Особливістю є відсутність кріплення до підлоги – ринг може бути встановлений на будь-якій поверхні у будь-якому місці зали. Конструкція рингу зроблена таким чином, що під час проведення бою між спортсменами поміст залишається практично безшумним.

Ринги SPORTKO відрізняються підвищеною увагою до безпеки спортсменів: кожен ринг проходить обов'язкове передпродажне тестування.

Ринг має форму правильного квадрата з прямими кутами, рівними сторонами та діагоналями, з висотою помосту 0,6 м. Конструкція помосту складається з шістнадцяти ферм, чотирьох кутових стовпів та одного центрального стовпа. Ферми виготовляються з профільних труб 60х40 і 40х40, Ферми між собою, для легкості збирання та розбирання, з'єднуються за допомогою втулкових фіксаторів. Для забезпечення максимальної жорсткості каркасу рингу при тренуваннях і спарингах, в нижній частині помосту передбачені 2 діагональні тросові розтяжки. Кожен стовп має п'яту з гвинтовим регулятором висоти, що дозволяє виставляти ринг у горизонтальній площині.

Поверхня помосту складається з фанерних листів товщиною 16 мм, які додатково для підвищення жорсткості укріплені металевими прогонами. На поверхню помосту укладаються мати з вторинно спіненого пінополіуритану, проклеєного з обох боків джутовою тканиною, яка додає жорсткості матам і продовжує термін служби. Покриттям помосту служить армована ПВХ тканина. По периметру покриття встановлені люверси, через які пропускається еластичний експандер, яким проводиться натяг та кріплення покриття до ферм помосту. Зовнішні ферми мають спеціальні зачепи у відповідних місцях, за які кріпиться еспандер. По периметру покриття, за допомогою липучки, кріпиться спідниця тканина, яка вільно звисаючи по сторонах рингу закриває каркас помосту.

По периметру рингу натягуються 4 канати. Кутові подушки встановлюються у кожному кутку рингу. Ринг має один синій та один червоний кут, розташовані по діагоналі для розміщення суперників. Нейтральні кути білого кольору, включаючи подушки та канати. Між чотирма кутовими стовпами натягуються канати. На кожен стовп, відповідно до кольору кута, одягається чохол із тканини ПВХ. Нижній канат натягнутий з відривом 400 мм. від покриття рингу, 2-й – на відстані 710 мм, 3-й – на відстані 1020 мм. та 4-й – на відстані 1320 мм.

Для підйому на ринг спортсменів та їх секундантів передбачені щаблі біля червоного та синього кута. Також в комплект поставки входять одні щаблі білого кольору, для підйому судді чи лікаря. Для спортсменів передбачені табурети синього та червоного кольору.

Комплект поставки:

 1. Кутові та центральний стовп
 2. Фанерні щити настилу
 3. Ферми каркасу
 4. Поперечні труби
 5. Заставні
 6. Трос для діагональної натяжки
 7. Мати
 8. Покриття ПВХ
 9. Спідниця
 10. Канати із системою натягу
 11. Захист ланцюгів канатів
 12. Еспандер для натягу покришки
 13. Кутові подушки
 14. Міжканатні стропи
 15. Комплект кріплення
 16. Щаблі 3 шт.
 17. Табурет 2шт.
 18. Паспорт виробу

Доставка та збирання можлива по всій території України.

Доставка здійснюється в розібраному вигляді, остаточне складання нашими фахівцями проводиться на об'єкті замовника.

Sportko ua
Висота помосту від підлоги 1мм
Внутрішня лінія канатів 5х5м
Гарантія 12 месяцев
Канати 4 на сторону
Общий размер 6х6х1м

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Боксерський ПРОФЕСІЙНИЙ SPORTKO 6х6х1м канати 5х5м

 • Виробники SPORTKO 
 • Код товару:   Боксерський ПРОФЕСІЙНИЙ SPORTKO 6х6х1м канати 5х5м
 • Наявність:   В наявності
 • 140000 грн.