ПН-НД з 10:00 до 21:00

Боксерський Ринг ПРОФЕСІЙНИЙ SPORTKO 7,5х7,5х0,6м канати 6,1х6,1м

 • Розмір помосту: 750 см. х 750 см.
 • Висота помосту: 60 см.
 • Розмір поля за канатами: 610 см. х 610 см.
 • Кількість канатів: 4 набік.
 • Канати натягнуті на висоті нижній 400 мм; Другий 710 мм; Третій 1020 мм; Четверта 1320 мм.
 • Колір: білий, синій, червоний.
 • Мати: пролон вторинного спінювання 2 см, проклеєний джутовою тканиною з обох боків.
 • Покриття рингу: армована ПВХ тканина.
 • Чохли стовпів, канатів, розтяжок: армована ПВХ тканина.

Особливістю є відсутність кріплення до пола – ринг може бути встановлений на будь-якій поверхні у будь-якому місці зали. Конструкція рингу зроблена таким чином, що під час проведення бою між спортсменами поміст залишається практично безшумним.

Ринги SPORTKO відрізняються підвищеним увагою до безпеки спортсменів: кожен ринг проходитиме обов'язкове передпродажне тестування.

Ринг має форму правильного квадрата з прямими углами, рівними сторонами та діагоналями, з висотою помосту 0,6 м. Конструкція помосту складається з шістнадцяти ферм, чотирьох кутових стовпів та одного центрального столбу. Ферми виготовляються з профільних труб 60х40 і 40х40, Ферми між собою, для легкості збирання та розбирання, з'єднуються за допомогою втулкових фіксаторів. Для забезпечення максимальної жорсткості каркасу рингу при тренуваннях та спарингах, у нижній частині помосту передбачені 2 діагональні тросові розтяжки. Кожен столб має п'яту з винтовим регулятором висоти, що дозволяє виставляти ринг у горизонтальній площині.


Поверхня помосту складається з фанерних листів товщиною 16 мм, які додатково для підвищення жорсткості укріплені металевими прогонами. На поверхню помосту укладаються мати з вторинно спіненого пінополіуритану, проклеєного з обох боків джутовою тканиною, яка додає жорсткості матам і продовжує термін служби. Покриттям помосту служить армована ПВХ тканина. По периметру покриття встановлені люверси, через які пропускається еластичний експандер, яким проводиться натяг та кріплення покриття до ферм помосту. Зовнішні ферми мають спеціальні зачепи у відповідних місцях, за які кріпиться еспандер. По периметру покриття, за допомогою липучки, кріпиться спідниця тканина, яка вільно звисаючи по сторонах рингу закриває каркас помосту.


По периметру рингу натягуються 4 канати. Кутові подушки встановлюються у кожному кутку рингу. Ринг має один синій та один червоний кут, розташовані по діагоналі для розміщення суперників. Нейтральні кути білого кольору, включаючи подушки та канати. Між чотирма кутовими стовпами натягуються канати. На кожен стовп, відповідно до кольору кута, одягається чохол із тканини ПВХ. Нижній канат натягнутий з відривом 400 мм. від покриття рингу, 2-й – на відстані 710 мм, 3-й – на відстані 1020 мм. та 4-й – на відстані 1320 мм.

Для підйому на ринг спортсменів та їх секундантів передбачені щаблі біля червоного та синього кута. Також в комплект поставки входять одні щаблі білого кольору, для підйому судді чи лікаря. Для спортсменів передбачені табурети синього та червоного кольору.

Комплект поставки:

 1. Угловые и центральный столб
 2. Фанерные щиты настила
 3. Фермы каркаса
 4. Поперечные трубы
 5. Закладные
 6. Трос для диагональной натяжки
 7. Маты
 8. Покрытие ПВХ
 9. Юбка
 10. Канаты  с системой натяжения
 11. Защита цепей канатов
 12. Эспандер для натяжения покрышки
 13. Угловые подушки
 14. Межканатные стропы
 15. Комплект крепежа
 16. Ступени 3 шт.
 17. Табурет 2шт.
 18. Паспорт изделия

Доставка и сборка возможна по все территории Украины.

Доставка осуществляется в разобранном виде, окончательная сборка нашими специалистами производится на объекте заказчика.

Sportko ua
Висота помосту від підлоги 0,6м
Внутрішня лінія канатів 6,1х6,1м
Гарантія 12 місяців
Канати 4 на сторону
Общий размер 7,5х7,5х1м

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Боксерський Ринг ПРОФЕСІЙНИЙ SPORTKO 7,5х7,5х0,6м канати 6,1х6,1м

 • Виробники SPORTKO 
 • Код товару:   Боксерський Ринг ПРОФЕСІЙНИЙ SPORTKO 7,5х7,5х0,6м
 • Наявність:   В наявності
 • 175000 грн.