ПН-НД з 10:00 до 21:00

Спортивний комплекс Sportko СК-111 підійде для тих, хто хоче займатися, не виходячи з дому. Завдяки вдалій комплектації, ви зможете виконувати широкий спектр фізичних вправ на всі групи м'язів. Незалежно від погодних умов та часу доби, ви завжди займатиметеся з комфортом, вам не потрібно буде йти під дощем на стадіон або бігти до спортзалу, щоб встигнути позайматися до закриття. Спорткомплекс має кілька конструктивних особливостей, які урізноманітнять ваші заняття та зроблять їх максимально зручними. Турнік та бруси можна встановити на необхідну висоту. Лавка, може використовуватися окремо від шведської стінки, де можна виконувати вправи для пресу. Спортивний комплекс Sportko СК-111 безсумнівно припаде до душі всій родині.

 

 • Характеристика: Висота стінки (min – max): 255 см.

  Ширина стінки із турником: 100 см.

  Ширина стінки без турніку: 73 см.

  Виступ від стіни без навісів: 25 см.

  Виступ від стіни з брусами (відн.): 110 см.

  Виступ від стіни з лавкою (відн.): 170 см.

  Вага комплексу: 25 кг.

  Максимальна вага користувача: 120 кг.

  Складники:

  Лавка навісна універсальна, яку можна використовувати як лавочку для преса на підлозі. Довжина: 124 см. Ширина: 42 см. Матеріал: метал. Вага крамниці: 7 кг. Навіс для преса (бруси) Довжина (винос навісу): 68 см. Ширина: 56 см. Матеріал: метал. Вага навісу: 5 кг. Турник із широким хватом, який можна виставляти по всій висоті сходів, під будь-яке зростання. Колір кронштейнів: білий. Колір турніку та перекладин: срібний металік. Гарантія 12 місяців. Анкери в комплекті.

Sportko ua
Артикул СК-111
Габарити 250*100*170 см
доп.текст Відправка при попередній оплаті
Колір білий
Комплектация шведська стінка, турнік, навіс для преса (бруси), лавка навісна універсальна, яку можна використовувати як лавку для преса на підлозі.
Максимальна вага користувача 120 кг.
Матеріал метал
Фарбування порошкова фарба

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Спортивний комплекс Sportko СК-111 (Шведська стінка)

 • Виробники SPORTKO 
 • Код товару:   СК-111
 • Наявність:   В наявності
 • 5400 грн.