ПН-НД з 10:00 до 21:00

Турнік настінний SPORTKO малий арт.Т1

Характеристики
Довжина турніка (хват): 100 см.
Ширина: 30 см.
Виступ турніка від стіни: 27 см.
Вага : 5 кг.
Матеріал: метал.
Покриття: статична (порошкова) фарба.

Комплект кріплення до стіни.

Гарантія 12 місяців.

Особливості:
Турнік гнутий. Він має достатній виступ від стіни, щоб в домашніх умовах робити підтягування з різним по ширині хватом рук. Традиційно, або за голову для навантаження на різні групи м'язів спини, рук та грудей. Вправи на м'язи живота виконуються методом підніманням прямих ніг до голови, або до грудей, згинанням ніг в колінах.
Дуже корисний для людей будь-якого віку та тих, хто хоче виглядати красивими та сильними.
 Максимальна вага користувача 130 кг.

У вас немає можливості відвідувати спортивний клуб? Пізно приходите з роботи, на вулиці йде злива,  а стадіон за два квартали від будинку? Це ще не привід ліниво опускати руки. Практично в кожному житловому приміщенні є місце для встановлення компактного турніку SPORTKO T-4M. Тим більше, що для цього не потрібно звільняти простір навколо. Достатньо мати вільну частину монолітної стіни шириною один метр, а все що стоятиме під турніком, можна прибрати убік, на час тренування.

Домашній турнік-бруси SPORTKO T-4 дозволить вам підтримувати фізичну форму цілий рік. Включивши підтягування на турніку до своєї тренувальної програми, ви не тільки урізноманітнюєте її, але й прискорите прогрес при роботі зі спалюванням зайвого жирового прошарку. Правильно побудувавши програму, ви покращите результати в нарощуванні м'язової маси. Займаючись на турніку SPORTKO T-4, навантажується більшість м'язів тулуба: м'язи грудей, найширші м'язи спини, трапецієподібні м'язи, дельтоподібні, біцепс та трицепс. Підтягування на турніку завжди вважалося базою або фундаментом під час роботи з власною вагою.          

Sportko ua
Артикул Т1
Вес 2,5 кг.
Габарити 100*30*27 см.
Гарантія 12 міс.
Максимальна вага користувача 130 кг.
Матеріал метал
Ручки неопрен
Фарбування статична (порошкова) фарба

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Турнік настінний SPORTKO малий арт.Т1

  • Виробники SPORTKO 
  • Код товару:   Т1
  • Наявність:   В наявності
  • 730 грн.